Modna biżuteria damska – aktualne trendy

Modna biżuteria damska – aktualne trendy

Modne dodatki są niezbędnym uzupełnieniem kobiecych stylizacji. Biżuteria pełni tę rolę doskonale i jest częstym wyborem. Trzeba jednak dobrać odpowiednie ozdoby do danego zestawu oraz okazji. Sprawdziliśmy, co jest modne w tym sezonie – poniżej znajdziesz nasze inspiracje i pomysły!

Jeśli szukasz dodatków do swojej stylizacji, pamiętaj też o biżuterii. Pełni ona bardzo ważną rolę i pomoże uzupełnić Twój zestaw niezależnie od okazji. Zobacz, co jest aktualnie modne i wybierz coś dla siebie!

Modna biżuteria – kolczyki koła pozłacane

Wyjątkowo na topie są w tym sezonie kolczyki – długie, asymetryczne, koła, w kolorze złota tradycyjnego oraz różowego. Można też nosić je nie do pary, jeden długi, a drugi ledwo widoczny. Aktualnie na topie są głównie duże kolczyki, ew. zestawione z innym modelem, w zupełnie innym stylu.

Takie połączenia są bardzo modne i oryginalne, świetnie wpisują się w różne stylizacje – casualowe oraz o charakterze formalnym. Wśród uniwersalnych motywów królują wzory geometryczne – m.in. kolczyki koła pozłacane czy srebrne trójkąty. Mogą być dodatkowo ozdobione wybranym kamieniem szlachetnym. Uniwersalne złote modele w kształcie koła pomogą stworzyć odświeżony styl retro.

Nowoczesne chokery

Chokery budzą kontrowersje, ale mają szerokie grono miłośniczek. Szybko znalazły się wśród aktualnych trendów biżuteryjnych i trafiły do ofert znanych firm jubilerskich. Do wyboru są zarówno modele klasyczne, jak i designerskie – m.in. kolorowe, z tasiemkami lub bogato zdobione. Może to być odważny splot lub cienki i delikatny łańcuszek.

Modny choker podkreśli charakter każdej stylizacji. Dziś jest to już kultowa biżuteria, która wiele razy wracała do modowych trendów. Po wielkim come backu rok temu chokery nadal znajdują się na topie. Nie bój się też ozdób w mocnych kolorach, które dodadzą fantazji i drapieżności!

Charmsy jako symbole i talizmany

Bransoletki z charmsami są wśród modowych trendów już od kilku sezonów i zasługują na miano kultowej ozdoby. Każdego roku pojawiają się jednak nowe pomysły i kolekcje, gdyż zapotrzebowanie na nie jest ogromne. Jedne panie noszą charmsy na bransoletkach, inne na łańcuszku. Wybrane z nich pełnią też ważną rolę talizmanów.

Charmsy można zestawiać stylistycznie z innymi ozdobami – jak kolczyki koła pozłacane czy kolczyki w formie kwiatów, słoneczek czy zwierzaków. Łącz kolory, minerały i różne wielkości, tworząc nie tylko fantazyjne charmsy, ale całe komplety biżuterii zgodnie ze swoją osobowością, kreatywnością i stylem.

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *