Niezwykłe pomysły jak wykorzystać stare korki od wina

Niezwykłe pomysły jak wykorzystać stare korki od wina

Kreatywne pomysły i idee wcale nie muszą bazować na drogich dodatkach. Można kogoś zaskoczyć, tworząc coś nowego, niecodziennego z zupełnie prostych rzeczy. Sprawdź, co możesz stworzyć ze starych korków od wina!

1. Wycisz meble

Krzesło niesamowicie irytuje Cię, kiedy suwa nogami po podłodze? Albo nie chcesz, żeby meble porysowały powierzchnię podłogi? Potnij kotki na plastry i podłóż je lub przyklej do spodnich części.

2. Zaskocz gości

Kiedy szykujesz imprezę, zaskocz gości pełnym przygotowaniem. Stwórz proste, a śliczne winietki. Wykonaj nacięcia w korku i wstaw tam karteczki z imionami.

3. Niezatapialny brelok

Stwórz breloczek z korka, a nie będzie Ci straszne zatopienie kluczy w morzu, basenie, czy w toalecie.

4. Stemple

To świetna zabawa dla dzieci! Wytnij proste wzorki w korku i baw się na całego!

5. Plantacja

Wiesz, że korki świetnie nadają się na mini-doniczki? To bardzo oryginalny pomysł. Nie zajmuje wiele miejsca, a wygląda imponująco.

6. Podstawki

Sklej kilkanaście korków i stwórz podstawę na gorące naczynia.

Gdzie kupować doskonałe wina?

Jeśli jesteś miłośnikiem wina, lub dopiero chcesz otworzyć się na ten kierunek, zapewne poszukujesz sprawdzonych miejsc z bogatym asortymentem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie wejść w posiadanie wyjątkowych pozycji i zacząć budować swoją piwniczkę odwiedź sklep Wybieramwino.pl, tam dobierzesz idealne wino dla Ciebie!

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *