Co będzie modne w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2022?

Co będzie modne w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2022?

Czy wiesz, że moda ma do siebie to, że co jakiś czas wraca do łask? Sezon jesień-zima 2022 będzie doskonałym tego przykładem. Oto wracają lata dziewięćdziesiąte – ale te w najlepszym wydaniu. Mimo że dla wielu z nas lata te dopiero minęły, to tak naprawdę mówimy o stylizacjach, które były popularne niemal 30 lat temu. Co w takim razie znów warto mieć pod ręką? Co warto nosić, by wyglądać zgodnie z trendami?

Dobrze dopasowane torebki

Bez wątpienia zwieńczeniem każdej stylizacji są torebki damskie. To one ostatecznie sprawiają, że jakiś zestaw wygląda modnie… albo nieciekawie. Z tego powodu warto poświęcić chwilę na dobranie odpowiednich dodatków. Oczywiście najbardziej uniwersalne są skórzane torebki. Pasują do różnych styli, więc mogą być wykorzystane w eleganckim outficie i tym bardziej na luzie. Dlatego warto mieć w swojej garderobie przynajmniej trzy torebki, które można łączyć na wiele sposobów z różnymi ubraniami. Dzięki temu będą one na tyle uniwersalne, by można było wykorzystać którąś do każdego stroju. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się także na uniwersalny portfel damski, który zmieści się do każdej z torebek i równocześnie będzie wyglądał elegancko. W modzie przede wszystkim są modele w intensywnych kolorach – szczególną uwagę należy zwrócić na głęboką czerwień i morską zieleń. Te dwa kolory będą cieszyły się sporym zainteresowaniem właśnie ze względu na to, że wracają do łask. Teraz znów ich noszenie będzie świetnym pomysłem.

Oryginalne printy i mocne kolory

Skoro wracamy do lat dziewięćdziesiątych, to oczywisty jest powrót printów. Mogą się one znaleźć na wszystkich elementach garderoby. Najważniejsze by wyglądały oryginalnie i by zwracały na siebie uwagę. Dlatego właśnie w garderobie na ten sezon powinny znaleźć się ubrania dość odważne i kolorowe. Niech będą ozdobione kwiatami, zwierzętami czy nawet fikuśnymi wzorami w stylu orientalnym. Dokładnie takie ubrania noszono w latach dziewięćdziesiątych! Wróćmy do tego z dumą! Oczywiście musimy też wspomnieć o kolorach. Ta jesień to nie będzie czas beżu i ciepłych brązów. Zdecydowanie bardziej będzie należała do intensywnych kolorów – mocna czerwień, głęboki niebieski czy musztardowa żółć na pewno pomogą nam przetrwać zimę w lepszych nastrojach i sprawią, że żadna stylizacja nie będzie wyglądała nudno. Torebki damskie też powinny być w tych mocnych kolorach, którym po prostu trudno się oprzeć. 

Minimalizm na topie

Ten sezon będzie należał też do minimalizmu. Zrezygnuj z dużej ilości biżuterii czy dodatków. Dobrze dobrana skórzana torebka powinna być jedyną ozdobą Twojej stylizacji. Bez wątpienia możesz zrezygnować też z ubrań o bardzo skomplikowanych krojach. Mocne kolory i szalone printy zdecydowanie lepiej prezentują się na prostych modelach, które nie są przesadnie ozdobne. Dzięki temu całość może być dobrze wyważona i prezentować się odpowiednio. Zbyt dużo ozdób mogłoby dać wrażenie przesytu i sprawić, że całość będzie prezentowała się karykaturalnie, czego lepiej byłoby uniknąć.

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *