Premiery Hulajnóg Elektrycznych Xiaomi

Premiery Hulajnóg Elektrycznych Xiaomi

Rok 2020 zaczął się dla nas bardzo ciężko gównie za sprawą Covid-19. Gospodarka zwolniła, fabryki stanęły. Nie wszystko jednak potoczyło się źle, bo w pierwszym kwartale 2020 dla fanów UTO oraz Xiaomi pojawił się wreszcie jakiś powód do radości. Xiaomi wypuściło na świat aż trzy nowe elektryczne hulajnogi, które obecnie dostępne są globalnie, na każdym rynku.

Nowe hulajnogi elektryczne od Xiaomi w 2020

Kultowa już, najlepiej sprzedająca się i najbardziej rozpoznawalna Xiaomi M365 doczekała się swojej następczyni w postaci Xiaomi m365 1s. Wstępne opinie o sprzęcie są bardzo pozytywne, Xiaomi nic nie popsuło, a zostało poprawionych kilka kwestii. takich jak oświetlenie czy wyświetlacz pokazujący prędkość i stan naładowania baterii. Kolejnym hitem jest odświeżona wersja M365 pro. Xiaomi Pro 2 opinie zbiera rewelacyjne, ponieważ tak jak w przypadku 1s i pro 2 nic nie zostało popsute, a zmiany – pomimo tego, że są kosmetyczne – są widoczne wyraźnie gołym okiem. Chodzi tutaj głównie o oświetlenie, na błotniku mamy miejsce na rejestrację a lampy Led z przodu świecą znacznie lepiej. Ostatnim modelem wprowadzonym w 2020 przez Xiaomi to wersja essential, która zastąpiła wersję light. Tutaj zmiany są identyczne jak w wersji 1s, czyli dodanie wyświetlacza, poprawienie oświetlenia oraz większy hamulec. Co ciekawe, wszystkie hulajnogi zostały wycenione identycznie jak ich poprzedniczki co oznacza, że cena nie wzrośnie, a można spodziewać się atrakcyjnych promocji cenowych na poprzednie modele. Warto więc zadać sobie pytanie, czy lepiej kupić najnowszy model w obecnej cenie, czy poczekać na przecenę starych modeli decydując się na zakup nowej hulajnogi elektrycznej Xiaomi.

Co przyniesie 2021 rok?

Xiaomi nie częściej jak co 2 lata (bo od premiery pro do premiery pro 2 minęły dwa lata) wprowadza odświeżenie swojego sprzętu, nie należy się wiec spodziewać niczego nowego w 2021. Niestety również nie ma żadnych informacji ani przecieku, aby Xiaomi pracowało nad inną, nową konstrukcją Hulajnogi Elektrycznej, która mogłaby w przyszłości zastąpić już znaną i sprawdzoną konstrukcję m365. Zatem rok 2021 raczej nie będzie rokiem hulajnogi elektrycznej spod marki Xiaomi.

Podobało się? Udostępnij innym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *